| MusicLover a întrebat:

Harry Potter, Twilight sau Vampire Diaries?

17 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Harry Potter, evident. Filmul copilariei mele. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca trebuie sa aleg, cred ca Harry Potter. Nu-mi plac vampirii(probabil din cauza ca au luat mintile copiilor, cartile si filmele astea de mana a doua).

| JustRoxanne a răspuns:

Cu siguranta, cel mai bun e The Vampire Diaries :X

| Flynn2001 a răspuns:

Harry potter

| VivianneMnt a răspuns:

Harry Potter, clar! A devenit o legenda si e citit/vazut de persoane de toate varstele, pe cand Twilight sau TVD sunt manii de moment, vin si trec, ceea ce inseamna ca nu sunt tocmai atat de mirobolante pe cat se crede.

| stefioctavia a răspuns:

Twilight.e super

| ℜëßëℓå a răspuns:

Twilight, clar. Dar daca nu iti place eu as zice Vampire Daries, insa mie imi place mai mult Twilight.

| 0Denis0 a răspuns:

Harry Potter cu siguranta!

| Sebastian98qw9 a răspuns:

Twilight cel mai grozav

| LittleBlackStar a răspuns:

Harry Potter fan FOREVER! :X

| Eliza4u a răspuns:

Categoric Vampire Diaries!

| meowlis a răspuns:

Twilight, e superb. Nu am vazut inca The Vampire Diares, dar as opta pentru Harry Potter big grin.

| Darias16 a răspuns:

Harry potter :X :*

| MusicLover explică:

Mie cel mai mult imi place TVDhappy

| DeeaLoveGeorge a răspuns:

Harry Potter filmul copilariei mele Twilight filmul meu preferat love struck si Vampire Diaries nu ma prea uit la el straight face

| Zadin a răspuns:

Harry Potter cu siguranta.

| Georgescu_Ana-maria_1984 a răspuns:

The Vampire Diaries...este mult mai frumos