| avixie a întrebat:

Heeeelp. Va rog din suflet dati-mi Like la profil pe facebook si trimiteti-mi cerere de prietenie deoarece am facut pariu cu o tipa ca o sa am peste 1000 de prieteni peste o saptamana si 200 de like la profil. Vaa rog trebuie neaparat sa castig :)) RAMAN DATOARE http://www.facebook.com/profile.php?id=100002393391640 NUMELE Fluffyx Leex (Cezzyx) Va rog mult

1 răspuns:
| TipaSecsiii88 a răspuns:

Poi lasa tu zi cum t cheama ca rezolv,incearca cu Ana Holman,Anda Neacsu,Daniil Turturoiu, Radu Nicolaie, Gargarita Ta...