| Andreea_8014 a întrebat:

Heei prieteni, la voi a nins?! love strucklove struck
La mine a nins.love strucklove strucklove struck Eu stau in Rm.Sarat-Buzau happy
Si a nins putin.happy Fata de in alti ani.in care nu am avut pic de zapada.:-s happy

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si la mine a nins dar nu foarte multsad|
Sper ca anul asta sa avem un Craciun alb big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Da! A nins si este foarte frumos, in continuare ninge aici la Vaslui.

| JeSa a răspuns:

Desigur, a nins frumoshappy
O zi buna, Jessy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, în Bucureşti ninge şi am aflat că şi în Alba Iulia.

| Ana a răspuns:

Si in Bucuresti ninge, si s-a pus destula zapada p jos happy

| xibalba a răspuns:

La mine ninge fruuuuumos frumos. S`a depus zapada, e perfect. Sa va arunc un bulgare din Pitesti?batting eyelashes

| xibalba a răspuns:

@gia, scuze laughing niciodata nu avut tinta.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

La mine a nins si inca mai ninge :X

| costyn162 a răspuns:

La mine, in Dambovita, a nins aseara destul de mult. S-a asternut zapada si este perfecta pentru a te juca. Si, acum sta sa ninga iar prognoza anunta zapada toata saptamana.Deci, sunt foarte fericit si cu putin noroc vom avea zapada de Craciun si Revelion.

| Aliyaa a răspuns:

Da a nins :Xlove struck:insa e numai pe masini un strat de 4 cm. Vreau mai multa zapadacryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culmea, si in Bucuresti ninge ca-n povesti. Inca nu s-a depus prea multa zapada, dar oricum, e frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dancing ieeeessss! Si la mine ningebatting eyelashes
Care vine sa ne dam cu sania?batting eyelashes dancing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@xibalba auch...mai incet cu bulgarii... mi-ai dat in ochi raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@xibalba data viitoare sa te orientezi mai bine laughing nu le ai cu coordonatele si alea laughing sper ca nu o sa fiu tot eu victima worried