| anameoow a întrebat:

Heei.Probabil stit si voi de superstitiile alea cu "semnificatia orelor fixe".Eu nu cred in asa ceva, dar mi s-a intamplat o chestie foarte ciudata. Exact dupa ce i-am scris baiatului de care imi place ca sunt suparata pe el m-am uitat la ceas si era 12 fix.M-am uitat la semnificatie si scria "sunteti putin certati dar destinul va vrea impreuna".Va rog sa nu comentati.ce ar putea sa insemne?

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Ţi s-a întâmplat o chestie foarte stupidă şi banală, nu ciudată.

| HighByTheBeach a răspuns:

Salut! A fost o coincidenta! Si mie mi s-a intimplat ca vorbeam cu o prietena si era la fel 12 fix. Nu e nimic rau! Iar ce scrie pe net sau in carti despre orele fixe nu e adevarat. Crede-ma! Pa! Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog sa nu comentati.ce ar putea sa insemne? pai comentam si spunem ca...ce ai patit tu ...se intampla!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Precum au sustinut toti, simpla coincidenta, nu trebuie sa ne luam dupa asa ceva, fiecare isi face programul lui

| roxane2spk a răspuns:

Coincidente?

| MyhaELLUtza a răspuns:

Probabil o coincidenta, eu sincer nu ma incred in chestii deastea..parerea mea. daca tu crezi ca inseamna ceva, poate e destinul...dar eu zic sa nu te ambalezi ft tare...cum am spus, doar parerea mea! pwpyci!