| ZuzuVreaCiocolata a întrebat:

Heey happy. Amicului meu [ si baiatu de care imi place ] eu murit cainel si este foarte suparat as vrea sa il inveselesc. dati-mi niste idei va rog. dau funda puppy dog eyes

Multumesc muult!

2 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Pai incercati sa strangeti bani sa economisiti si sa cumarati impreuna cu el un caine nou sigur nu va fi acelasi dar se va atasa de el daca merge sa il dreseze sa ii deie de mancare si chstiide genul acesta banii sunt o ''problema'' in zilele noastre dar puteti strange banii
1 ajutati pe vecini la niste treburi de gen plimbati caini chestiii de genu asta
2economisiti mai cereti bani de buzunar[da nu chiar asa d mult pentru ca de la 5 lei ceri 50 lei crede-ma ca e prea mult sa ceri o asemenea suma de la parinti fara sa spui de ce]
3. poate iti vin si tie niste idei de sstrans banii
alta idee ar fi sa il faceti sa se distreze poate asa va uita de tristete
bafta sper ca te-am ajutat bafta numai bine si un an nou fericit

apropo @daniel nu orice problema se rezolva prin sex

ps scuze pentru greselile de ortografi

| Sperman a răspuns:

Spune-i ca vrei sa faci sex cu el. Va merge garantat!winking