| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Hei! Buna! In primul rand va urez tuturor utilizatorilor TPU care sunteti la scoala/liceu, deci au vacanta de vara, sa aveti o vacanta frumoasa si distractiva. happy
Acum am si eu o intrebare: Ati vazut noua reclama Orange cu acel catelus care este alergat de mai multe persoane pentru a-l prinde? Stiti cumva cum se numeste melodia din reclama? Dati-mi un link daca stiti/ gasiti melodia. happy Ms anticipat! kiss big hug

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Am aflat si care e:
MIKA - Good Gone Girl
http://www.youtube.com/watch?v=XzVB_-9LqB4

1 răspuns:
Janina
| Janina a răspuns:

E o melodie a lui Mika din cate stiu.