| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Hei.
Ce distanta e de la Medias la Targu-Mures?
Cat fac pana acolo?
Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Faci aproximativ o ora[depinde cu ce mergi] si daca nu ma insel sunt in jur de 80 km

| T7uk a răspuns:

100-150

| anss23 a răspuns:

De la Medias pana la Targu-Mures sunt 88 de kilometri, deci cu masina faci cam o ora-o ora jumate.:)
Uite aici si harta:http://www.viamichelin.com/......tineraires

| Alinutz9019 a răspuns:

Sunt intre 60 si 85 de km big grin cam asa depinde pe ce ruta iei big grin... faci o ora si un sfert cam asa

| DariaAngel a răspuns:

Lool sunt prosti cei care zic ca pana la targu mures sunt 80 km laughing lool eu sunt din medias si am fost de nenumarate ori in targu-mures sunt 60km max.