| AddaXD a întrebat:

Hei [funda]. Am vazut ca pe pc poti face poza la tot ecranul. Intrebarea mea era: Cum as putea sa fac asta [sa fac poza la tot ecranul pc-ului]?

P. S: Cred ca este un program dar nu stiu sigur...

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Nu e nici un programhappy
Trebuie sa folosesti butonul "Print screen" de pe tastatura. Apesi butonul, apoi deschizi "paint" sau orice alt editor de imagine, si dai "paste". Apoi salvezi imagineahappy

| VivaRoZ a răspuns:

E foarte simplu...dar depinde de ce windows ai u

| juicymoistureXD a răspuns:

Photoscape. Downloadeaza-l de pe net.

| asd_7647 a răspuns:

Nu e niciun program.E chiar simplu.Tot ce trebuie sa faci este sa apesi pe Prt Scr( e un buton de la tastatura de obicei pozitionat pe langa Scroll Lock sau Insert), dupa care te duci in Paint si dai Paste(Ctrl+v).Si gata. Salvezi imaginea cu ce extensie vrei u si ai poza la tot ecranul pc-ului!