| cattumaddu a întrebat:

Hei. Imi puteti spune cum fac ca toate contactele de pe fb sa le am in agenda?

1 răspuns:
| iInfinityDarkness a răspuns:

Trebuie să sincronizezi agenda telefonică cu contul facebook.
La mine aşa este:
Intru în contactele de pe telefon, apăs butonul din stânga şi după dau get contacts. Apăs add account, add account din nou şi apar acolo mai multe servicii: Facebook, twitter, google, Samsung acc., etc... Apăs pe facebook şi introduc datele. Poţi încerca să intri în setările telefonului, accounts and Sync şi faci tot ca mai sus.
Succes, sper să găseşti alternativa.