| DoRiNuTzZzA a întrebat:

Hei imi puteti spune si mie daca acum merge pationarul daca nu e frig afara ca am inteles ca ar merge ba ca nu ar merege si as face un drum de deva degeaba.pai si merge?

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca patinoarul respectiv este artificial, da este posibil sa fie inca deschis.
Daca este natural, nu cred ca sunt sanse sa mai fie deschis.
La mine in oras nu mai e deschis nici un patinoar, pentru ca sa topit zapada si a plouat.
Ai putea sa intrebi de unul, altul, care e de pe langa patinoar ca sa-ti spuna exact.

Toate cele bune!happy

| Catalina_2440 a răspuns:

DA patinoarul e deeschis chiar daca e cald!

| DoRiNuTzZzA explică:

Cel din deva ma refer