| anonim_4396 a întrebat:

Hei. salut! spuneti-mi ceva scenete hazlii daca stiti.
daca se poate link.
Mersi mult! Funda")*

1 răspuns:
| SuperOne a răspuns:

Scena hazlie:M-am dus la biserica sa ma spovedesc si Tata Popa m-a intrebat (Ai sarit gardul?)iar eu crezand ca se refera daca am dat piciorul peste gard am zis ca da apoi m-a intrebar(cu fete, cu baieti) iar eu am zis din nou da finca nu imi dadusem seama despre ce vorbea iar apoi m-a intrebat (Ai sarit gardul de multe ori ) iar eu i-am raspuns(Da parinte am sarit gardu de sute de ori, chiar inainte sa vin la biserica am sarit gardul)parintele auzind asta m-a dat afara din bisericabig grin!
PS:Abia dupa 2-3 ani mi-am dat seama la ce se referea parintele prin sarit gardulsad!
PS2:Se referea la acte sexuale