| Fealure a întrebat:

Am nevoie urgent de întrebări pentru un sondaj de opinie despre preferințe în materie de cărți.

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti pune urmatoarele intrebari:
1. Care este genul de lectrura preferat?
2. Ce preferati: operele epice, lirice sau dramatice?
3. Numiti trei carti(romane, nuvele, volume de poeziie etc) din literatura romana pe care le-ati citit cu placere
4. Numiti trei opere din literatura universala care v-au impresionat si pe care le-ati recomanda si altor cititori.
5. Care sunt autorii dvs preferati?
6. Ce ati alege intre romane de dragoste si romane politiste?
7. Va plac SF-urile? daca da, numiti doua-trei carti SF pe care le-ati citit si v-au placut
7. Cand ati citit ultima data o carte si care a fost aceasta?
8. Considerati ca lectura face parte din hobbyurile dvs?
Succes cu sondajul de opinie iti doresc si daca mai ai si alte intrebari in legatura cu acesta, poti lasa un mesaj sa mai vb