| Mirunaaaa a întrebat:

Hei tpu.Am o intrebare pentru cei din Cluj Napoca legat de patinoarul de la Iulius Mall. E deschis? Adica e destul de cald afara pentru un patinoar si nu stiu daca e inghetat patinoarul si merita sa merg. Merg maine intr-o "mini excursie" cu familia si voiam sa mergem la un patinoar. Stiu programul,tariful, tot, dar nu stiu daca e deschis maine laughing (adica daca au ceva sisteme de inghetare, stiu eu ).

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acum nu, poți în schimb înota, sunt cam 3 grade în apă. Și trei rațe, care caută râme.