| AdaAdela a întrebat:

Hei tpu.Am o problema, defapt o nelămurire. O sa va povestesc mai pe scurt. E ceva mai paranormal...
Ok deci am avut la scoala un coleg care a murit acum 8 luni. Azi vorbeam despre chestii paranormale si despre el. In fine... Si intr-o pauza eram cu un coleg azi in clasa singuri si vorbeam despre chestii dastea si eram la catedra si catedra e langa geam... Cand deodata un lemn cam de vreo 40 - 50cm aprox
Cu cuie vizibil vechi si ruginite a cazut de pe pervazul geamului sub catedra... Am tipat si am fugit afara.
O fi vreun semn? Nu mai inteleg nimic. Lemnul acela NU AVEA DE UNDE SA CADA era vechi. Nici nu l-am vazut cum a cazut. L-am auzit doar si am fugit. Posibil de la un lambriu vechi. avea si niste panza de păianjen pe ea si lipici vechi. Dar noi avem lambriuri noi in clasa...
Niste pareri? E oare un semn?

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

E un semn!
Du-te la psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai spus că a căzut de pe pervaz. Înseamnă că cineva l-a lăsat acolo și cum ați stat acolo ați produs vribrații care au făcut lemnul să cadă.