| anonim_4396 a întrebat:

Avem si directioneri pe aici(fani One Direction/care s-au inscris pe facebook in grupuri One Direction)
Si ce parere aveti despre ei(pot sa raspunda si cei care nu sunt fani)?

3 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Nu sunt o fana One Direction, nu mi se par cine stie ce, imi plac mediuhappy

| BiaaMikaleson a răspuns:

Aloo..prezent la datorie..Am avut un grup, dar nu-s pe facebook si mi-i lene sa intru..altadata...happy.Ahm,nu raspund..as scrie un roman.

| JustMe2099 a răspuns:

Buna! Sunt fana One Direction, dar nu dau de nici un grup pe facebook de directioneri sad. Imi poti da si mie? puppy dog eyes