| JaneEyer a întrebat:

Aveţi vreo idee de ce nu îmi merge web-ul pe Omegle?
Normal ar trebui să îmi apara Allow sau Deny dar mie efectiv nu îmi apare nimic.
Am încercat pe Google Chrome, Opera şi Mozila şi peste tot e la fel. Explorer îmi merge prea greu şi abia am reuşit să deschid o filă -_-
Menţionez că pe orice alt site gen chatroullete sau chatmeet sau orice îmi merge webcam-ul, dar pe omegle nu.
Dacă aveţi vreo idee şi dacă mă puteţi ajuta, vă ofer o fundă cu plăcere. happy
Mulţumesc anticipat!

1 răspuns:
| FineBroAndy a răspuns:

Poate că PC-ul nu-ţi vede camera. Încearcă să o reinstalezi. Dacă foloseşti un laptop, atunci încearcă să o configurezi şi asigură-te că laptopul o foloseşte big grin