| Rapperităă a întrebat:

Ce zodie sunteti? Credeti ca zodia isi pune cumva amprenta pe faptele voastre sau pe caracter?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu sunt capricorn.

Am citit si eu de multe ori despre caracteristicile generale proprii fiecarei zodii.

Din experienta personala sunt zodii care prezinta in cea mai mare parte caracteristicile proprii zodiilor, in timp ce alte zodii par sa fie mult mai maleabile.

Spre exemplu am intalnit si am si in familie trei persoane in zodia leului. Apoi sagetatori, scorpioni. Zodiile astea par sa prezinte in majoritatea indivizilor caracteristicile despre care se spune ca zodia le are.

In acelasi timp am intalnit multe balante, pesti, tauri chiar, care de multe ori nu aveau nici macar una din caracteristicile zodiei lor. Poate ca tine uneori si de ascendent dar, ca fiecare din noi, am intalnit si eu persoane in timpul scolii, in anturaj, la facultate, la serviciu, asta am constatat eu.

Nici zodia mea nu pare una care sa faca mare retentie de caracteristici asa cum apar ele in zodiac.

Sa iau un exemplu, n-am intalnit inca leu care sa nu fie orgolios, capos si cu pretentia ca are mereu dreptate si hotaraste el ce si cum. Pe cand capricorni deloc creativi sau artistici sau mai stiu eu ce, am intalnit chiar destui.

70 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt fecior laughing

| Rapperităă explică (pentru LoveSleep):

laughing. Serios, imi trebuie. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Erai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fecioară
Și în privința lui Sleep, este Fecioară, mai documentează-te.

| T0T a răspuns:

Nu cred.

| MrLucas a răspuns:

Surprinzator multe persoane se regasesc in caracteristicile semnului zodiacal specific, iar in mare pot spune ca e la fel si la mine, repet, in mare (varsator)

| Rapperităă explică (pentru T0T):

Ok happy

| Rapperităă explică (pentru anonim_4396):

Mai documenteaza-te tu. happy Fecioara e pana pe 21 septembrie. De fapt, difera in fiecare an. Anul asta de exemplu e balanta(22 sept-22 oct). In fiecare an se schimba data de inceput si sfarsit a fiecarei zodii. big grin

| Rapperităă explică (pentru MrLucas):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios? surprise
Arată-mi site-ul unde scrie asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti. Nu, mi se par niste prostii pentru oameni prosti. Mi se pare o insulta ca cineva crede ca ma cunoaste citind 5 randuri despre zodia mea in nu stiu ce porcarie de ziar.

| Rapperităă explică (pentru anonim_4396):

Http://www.acvaria.com/astro-zodia_fecioara.php?p=astrologie
""ATENTIE! Zilele de inceput si de sfarsit ale zodiei difera de la un an la altul, in functie de ora la care Soarele intra sau iese din zodia respectiva""

| Mieeez666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Minti.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Scorpion sunt. Da, partial cred ca are o influenta.

| DonaldTrump a răspuns:

Ce tarani sunt aia cu zodiile depinzand de sursa sunt ori berbec ori taur xD. Manilor nu puteti sti o persoana dupa minciuna asta de zodie, e ca aia la japonezi daca ai grupa de sange x esti egoist wtf.

| gemeni6226 a răspuns:

Cred ca da sunt gemeni si e adevarat ca imi place sa comunic foarte mult si e adevarat ca sunt mai vesela ca restul zodiilor am avut o cunostinta rac care era foarte intrigata ca sunt mereu bine dispusa dar eu asa m-am nascut.Am si eu bineinteles greutati si multe obstacole si dezamagiri dar trec usor peste. Dureaza o ora sau o zi ca sunt trista pe urma sunt din nou cea veche.Gasesc eu repede un motiv sa ies din dezamagiri.

| Rapperităă explică (pentru gemeni6226):

Asa e si iubitul meu. Gemeni. Si intotdeauna vesel si optimist. big grin

| Rapperităă explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Esti o persoana geloasa sau posesiva? Eu sunt tot scorpion si adjectivele de mai devreme ma caracterizeaza.

| Rapperităă explică (pentru DonaldTrump):

Asta e parerea ta si ti-o respect. Daca asta crezi e strict problema ta, dar nu trebuie sa jignesti.

| Rapperităă explică (pentru anonim_4396):

laughing. Asta e parerea ta. big grin Nu cred ca cineva spune ca te cunoaste citind din ziar. laughing Nu a spus numeni asa ceva. big grin Eu doar am intrebat daca ce ai citit despre zodia ta se regaseste in defectele, calitatile sau faptele tale. Pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fecioara, zodie care se potriveste perfect cu capricornul smug

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

Antonia x Crucified confirmed lesbi 4everwinking

| Rapperităă explică (pentru anonim_4396):

Da big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Daaa, sa vezi ce p... de negru are si ce misto saruta

| Drimmero a răspuns:

Varsator, uneori se potrivesc pronosticurile, uneori nu!

| Rapperităă explică (pentru Drimmero):

La toate zodiile de altfel.

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu a răspuns:

Scorpion,mereu sunt in discuti aprinse cu fecioarele straight face mm, si cand zic fecioare, nu ma refer la fete neatinse blushing mmm

| Rapperităă explică (pentru Liviu):

laughing Eu tot scorpion sunt. Esti o fire geloasa? Posesiva?

| Liviu a răspuns (pentru Rapperităă):

Geloasa,posesiva,perversa,romantica,egoista cei al meu e doar al meu, hmm nu imi place sa fiu pus la zid, ma cert cu tata din orice(el e fecioara angry ) nu imi place sa mi se spuna ce sa fac si cum sa fac din 10 in 10 minute... laughing