| Andreea1Girl a întrebat:

Cum pot ajunge si eu la AFI Palace Cotroceni
Eu stau la Obor :p

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa iei metroul si sa ajung la statia Politehnica big grin

| Korrawi a răspuns:

Iei metroul pana la Politehnica (trebuie sa schimbi la Eroilor si sa iei metroul de zice ca se duce in Militari) si de acolo ajungi in 10 minute de mers pe jos. Vezi sa iesi la iesirea de la Apaca, si de acolo mergi pe bd Vasile Milea in sus, inspre Bd Timisoara. E pe partea dreapta, nu ai cum sa-l ratezi se vede sfera de la IMAX. Faci 10 min pe jos. https://maps.google.com/......ttps?/maps