| andreea567890123 a întrebat:

Dacă merg la o facultate de 5ani merita sa imi cumpăr iphone sau Samsung?

As vrea sa stiu care e mai bine pentru macar 3 ani din facultate. Ca tot am auzit ca iphoneul nu are baterie buna si nu stiu ce.Eu dețin acum un j5 2016 care face 4ani in curând.

Deci, care e parerea voastră? Pt 5 ani de facultate ce telefon sa aleg? Iphone sau Samsung?

3 răspunsuri:
| VictoRslsdsnvpied0sdjv a răspuns:

Samsung Galaxy A50/S10e

| SilentRain a răspuns:

Samsung, cred eu ca e mai bun

| RoCkKiD a răspuns:

Samsungul nu o sa primeasca updateuri de sistem decat vreo 2 ani, daca iei un telefon pe care intentionezi sa il tii multa vreme, Iphone e varianta mai buna.