| Ionii13 a întrebat:

Deci am setat la messenger - preferences-appearance si am setat vreo 5 culori acum cand vreau sa pun numai una nu ma lasa. De la ce? si cum pot pune doar o singura culoare? Ofer funditasad

1 răspuns:
| Prajitură a răspuns:

Pentru ca ai selectat mai multe culori.
Du-te intr-o fereastra de messenger, deschide orice fereastra cu orice persoana si dai la format ( unde alegi culoarea) si dupa aceea, dai unde ai... "mini-desenul" cu acuarelele... unde iti alegi culorile, si selecteaza OTHER COLOURS.