| ğözde a întrebat:

Imi puteti spune niste pozitii de poze, pentru. ca chiar numai stiu cum sa stau in poze rolling on the floor. Daca se poate poze sau linkuri tongue. Funda rapida :*!

2 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Pozeaza in cap cu picioarele ridicate in sus si cu capu in jos big grinbig grin pozitia turceasca te asezi in fund happy si cu picioarele unul peste altul happyintinsa pe covor sprijinindu-te cu mana pe obraz si cu cotul pe covor happy

| greenmoon a răspuns:

Pozitii? Incearca in cap si-ntr-o ureche, dar in acelasi timp si-n nas.
Cred ca Tonciu ar reusi manevra, oricum.