| Shimax a întrebat:

Probabil ca o sa pun o intrebare banala., dar chiar nu am idee despre ce mi-a s dori de Craciun.Anul trecut mi-am dorit o chitara, iar anul acesta nu am idee ce mi-as putea dori. As dori catvea idei.voi ce va doriti? Am 12 ani ce credeti ca as putea sa-mi doresc?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Shimaxhappy
de ce mereu in preajma sarbatorilor va ganditi numai la lucrurile materiale? oricum parintii au grija mereu de acest aspect, dar de ce nu va multumiti cu prezenta familiei, ca sunteti sanatosi, ca ai parinti/frati care te iubesc si iti fac viata sa fie frumoasa, sa multumiti bunului Dumnezeu ca aveti unde sta/ce manca si ca ai tai parinti muncesc ca tu sa ai ceia ce e mai bun si util in viata..nu crezi ca sanatatea si dragostea parintilor fac cat N cadouri?
O frumoasa zi sa aihappy

| Narfundo a răspuns:

Incearca o sticla de vin pustiule, pentru ca esti un pusti pe langa mine.Nu te-ai saturat de cadouri scumpe? Ce ar fi sa te chinui de acum sa iti faci banu tau? Craciunul este o traditie, este simbolistic ca si zilele de nastere de asemenea.O chitara iti cumperi cand vrei, dar un vin fiert baut in familie. uni ar plange numai ca sa aiba un astfel de moment. Bucurate de cele frumoase si lasa pretentiile.PA.pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are asta cu Dragoste si sex?

| December a răspuns:

Bine macar ca te intrebi tu pe tine laughing.
Eu urasc genu asta de intrebari. Mai ales daca vin din partea persoanelor foarte apropiate.

| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai jucari dar cred ca esti prea mare pentru ele dar poti sa iti doresti un pian deala protabil care se baga in priza si e ca unu deala mare e cam de 1metru dar e un pian adevarat si poti sa compui versuri si cu chitara ai instrumente si poate o sa te faci cantaret sau compozitor de melodii sau poti sati doresti haine dar nu cred ca vrei asta ca ai destule. Funda?