| Catafu a întrebat:

Hei TPU se poate vedea undeva cine iti acceseaza pagina de pe fb si de cate ori sau cate vizite ai avut azi de la prieteni sau ceva? se poate vedea acest lucru? funda si mrs anticipat

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Facebook nu are acest serviciu! Nu poti vedea cine ti-a vizitat profilul! Nici o aplicatie nu mai functioneaza de genul ''Who is checking my profile'' -> Facebook le-a scos(sters) pe toate->nu sunt interesati de -SCAM.