| Florentina9210 a întrebat:

Hei! Voi cu ce personaj din filme va asemanati cel mai mult?

In urma cu doua saptamani cand eram acasa la iubitul meu si stateam seara pe internet, am decis sa intram pe Omegle, am pornit camera si am cautat "prieteni" de pierdut timpul. Si am dat de trei baieti, foarte de treaba si unul din ei i-a spus lui gen "stii, iubita ta seamana cu Morticia din Familia Adams", si chiar asa e, dupa ce am vazut pozele pe net cu ea.

35 răspunsuri:
| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Nici nu trebuie sa intelegi. Ai nevoie de un coeficient de inteligenta ca sa asimilezi ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

M-a rugat sdfghjk sa-ti transmit :
"Faptul ca tu nu stii sa te exprimi si sa ai o logica in ce spui tine de inteligenta si cultura TA generala, nu a mea.

Pe langa faptul ca esti urata, mai esti si proasta.
Acum sigur ai cedat. Merci anticipat pentru ignore.

Update : nici n-am apucat sa termin de trimis ca mi-ai si dat blocklaughing. "

| Dervbt a răspuns:

Cred ca toti ati vazut Prison Break si il stiti pe T-Bag(Robert Knepper). Tatal meu seamana cu T-Bag, iar eu ma aseman foarte mult cu tatal meu, probabil voi arata si eu la fel. Acum arat ca tatal meu in tinerete, un fel de T-Bag in tinerete, daca pot spune asa.

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

''M-a rugat sdfghjk sa-ti transmit '' M-ai amuzat teribil. Serios, faceti ceva cu aceasta frustrare cronica de care suferiti.
''Acum sigur ai cedat''. Voi asta vreti? Sa cedez? Sunt mai puternica decat voi toti la un loc! Sfat: Cititi si voi o carte, iesiti afara sa vi se mai oxigeneze creierul. Atat de mult suferiti dupa block? Ioi! Ma scuzati ca va mai ignor, dar faptul ca nu vreau sa ma justific in fata voastra, spune totul.

Răspuns utilizator avertizat