| Florentina9210 a întrebat:

Hei! Voi cu ce personaj din filme va asemanati cel mai mult?

In urma cu doua saptamani cand eram acasa la iubitul meu si stateam seara pe internet, am decis sa intram pe Omegle, am pornit camera si am cautat "prieteni" de pierdut timpul. Si am dat de trei baieti, foarte de treaba si unul din ei i-a spus lui gen "stii, iubita ta seamana cu Morticia din Familia Adams", si chiar asa e, dupa ce am vazut pozele pe net cu ea.

35 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu seman ca fizic pe Cheloo la fața ma refer si poate si la mai multe http://adevarul.ro/......46x404.jpg

nu am gasit vreun personaj cu care sa semanem

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Cu Cheloo? Serios?

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Si eu am fața ovala ca si el la asta m-am referit

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Si la temperament, tot cu el semeni?

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu am asa vocabular cum are el

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Bravo!

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Iubitul tau este acel baiat de care imi povesteai tu ca e din tm?

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Nu. Cel din TM e doar un amic care m-a ajutat intr-o problema importanta, de fapt e medic. Si da, la inceput mi-a placut si mi l-as fi dorit ca partener, dar nu dupa ce am aflat ca are 3 copii. In rest e ok.
Iubitul meu e din Brasov.

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Dar sta in orasul tau nu? sa va vedeti cateodata real?

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

3 saptamani la Buzau, 3 saptamani la Brasov.

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Poate ca veti forma o familia in viitor cine stie

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Sa dea Dumnezeu. In sfarsit am gasit un baiat bun, care ma iubeste, ma sustine, ma ajuta si am niste socrii de nota 10. Ca de javre sunt satula!

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Ma bucur sa aud asta, mai rar baieti buni in ziua de azi, adica eu vad numa tarfe masculine

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Ehe, n-ai idee cati poarta masti. Rar fete si baieti cuminti care sa iubeasca cu adevarat, dar doar astia sufera, cei care isi bat joc, sunt bine mersi. Si ne mai asemanam in ceva: Amandoi am avut parte de persoane nepotrivite in trecut.
Eu de un psihopat iar el de o profitoare! Dar pana la urma roata se va intoarce si fiecare va primi ce merita.

| mihai69 a răspuns:

R 2 - D 2

| OldSoul a răspuns:

Eu nu seaman cu nimeni, sunt 100% original.

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Bine, oricine este original in felul sau, insa eu nu m-am referit la originalitate cand am pus intrebarea. Fiecare om are pe cineva cu care seamana.

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Eh, uite ca eu deocamdata nu l-am gasit.

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Keep looking for.

| untu a răspuns:

Ma uit dupa poza si va spun si eu parerea mea ca nu semeni deloc cu personajul Morticia di filmul,, Familia Adams''! Asta inseamna ca cineva v-a jignit sau insultat, dar nu le lua in seama si nu le pune asta la inima! Esti o fata norocoasa ca ai socrii foarte buni!

| Clorox a răspuns:

Nu stiu daca o stii pe Jessica Lange, daca da, a avut un rol bestial in American Horror Story, sezonul 3, ''Coven''!
Nu cred ca ai vazut serialul, dar in acest sezon o cheama Fiona Goode, seman foarte mult cu ea la caracter!
Uite un videoclip in care o sa-ti dai seama ce fel de persoana este :)
https://www.youtube.com/watch?v=AbNjDwzoURk

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mai nu stiu, si eu pot sa ma consider 100% original, nu ma aseaman eu cu un actor din filme.
Bine poate nu chiar 100% undeva pe la 70% sau poate chiar mai putin, cine naiba stie?

| BlackRose03 a răspuns:

N-am gasit vreunul cu care sa seman atat fizic cat si moral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum să semeni tu cu Morticia?
Morticia e super frumoasă pe lângă tine.

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Mai incearca. Va trebui sa te straduiesti ceva mai mult inainte de a da un raspuns ce vrea sa fie o ''jignire''.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

E de ajuns faptul ca ti-a spus ala ca semeni cu Morticia in prezenta prietenului taulaughing
Jignire mai mare nu vad.

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Morticia in special cand juca in Familia Adams, era o persoana foarte frumoasa cu niste trasaturi foarte faine. Acum daca tu ai gandire de taran obosit, nu e problema mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

"Morticia in special cand jucam in Familia Adams" n-am inteles nimic.

http://i2.esmas.com/......767932.jpg
Trasaturile se caracterizeaza si ele, nu se cheama dupa teoriile lui floryy " faine ".

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Nici nu trebuie sa intelegi. Ai nevoie de un coeficient de inteligenta ca sa asimilezi ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

M-a rugat sdfghjk sa-ti transmit :
"Faptul ca tu nu stii sa te exprimi si sa ai o logica in ce spui tine de inteligenta si cultura TA generala, nu a mea.

Pe langa faptul ca esti urata, mai esti si proasta.
Acum sigur ai cedat. Merci anticipat pentru ignore.

Update : nici n-am apucat sa termin de trimis ca mi-ai si dat blocklaughing. "

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

''M-a rugat sdfghjk sa-ti transmit '' M-ai amuzat teribil. Serios, faceti ceva cu aceasta frustrare cronica de care suferiti.
''Acum sigur ai cedat''. Voi asta vreti? Sa cedez? Sunt mai puternica decat voi toti la un loc! Sfat: Cititi si voi o carte, iesiti afara sa vi se mai oxigeneze creierul. Atat de mult suferiti dupa block? Ioi! Ma scuzati ca va mai ignor, dar faptul ca nu vreau sa ma justific in fata voastra, spune totul.

| Juviia a răspuns:

Cu Margot Robbie, cred laughing

| Dervbt a răspuns:

Cred ca toti ati vazut Prison Break si il stiti pe T-Bag(Robert Knepper). Tatal meu seamana cu T-Bag, iar eu ma aseman foarte mult cu tatal meu, probabil voi arata si eu la fel. Acum arat ca tatal meu in tinerete, un fel de T-Bag in tinerete, daca pot spune asa.

| HTH a răspuns:

Tom Hardy. Si avem si cam aceeasi inaltime. Atata numa` ca eu am 22 de ani si nu mi-am lasat barba, dar ca si trasaturi ale fetei, ne asemanam oarecum.

Răspuns utilizator avertizat