| M' a întrebat:

Hei. vreau sa imprimez un tricou cu cu un text amuzant.niste sugestii?big grin dau funditahee hee

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Ce te uiti? N-ai televizor acasa? Asta e clasic laughing
Nu citi acest tricou... ups prea tarziu.
Scrie cu litere lipite panaveicitiacestmesajvinesfarsitullumii.

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

WANTED si pe spate scrii recompensa laughing

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pe www.tu.ro găseşti tricouri foarte haioase.

| Puiutz a răspuns:

Oo sa vezi :) umblu la dans si acolo e o fata care avea imprimat pe tricou urmatoarele :
In fata --> Free hugs! >:D<
In spate --> I`m just kidding! :))

Mi se pare dragut:D.
Sau poti sa scrii : Be afraid:>... asta e tare caci si katy perry o are:> http://popdirt.com/images/agency/100112P3_PERRY_B_GR_06.jpg

| Puiutz a răspuns:

Wow ce am gasiiit:x
Uite:>
http://www.tu.ro/tricouri.html
Si ai acolo in dreapta sus, pe categorii.
Deci de aici sigur gasesti ceva tare:D.
Sper sa-ti placa.

| Puiutz a răspuns:

Of
Scuzesad, nu am vazut ca a pus si Anna big grin
Oricum, sunt tari mesajelelove struck.

| TheToxicNightmare a răspuns:

In fata: Citeste mesaju'. Baii! Rahat l-ai citit, ce tampit esti!
Pe spatebig grinaca il citesti si pe asta esti dublu, ai inteles?

| Ana_6509 a răspuns:

Te poti inspira de aici:
http://www.tu.ro/tricouri.html

| madalinutza a răspuns:

Eu am vazut la un magazin
un tricou pe care era un barbat si o femeie
si scria: GAME OVER laughing

| emanuelf a răspuns:

Http://director-articole.net/......nalizate/. Aici gasesti tot ce iti trebuie ca sa imprimi.

| ionoion a răspuns:

Ce l mai tare pe care l-am vazut pe viu avea: Ba, ma lesi?!

| adydassler a răspuns:

Just me(doar, numai eu)
d'ont touch me(nu ma atinge)
a vrea sa pot zbura da n-am ce fuma...rolling on the floor
i am your boss(eu sunt seful tau)
nu furati parlamentarii nu suporta concurenta
Cautati-ma pe Google!
ce te uiti nu ai mai vazut vedete?

| Pink Panther a răspuns:

Asta merge la fata:
[Sunt inca virgina!

(tricoul e de mult)]

e misto. dar doar la fete mergehee hee

| Pampam a răspuns:

"Scuza-ma am observat ca nu m-ai observat!" sau "Politia cauta persoana inteligenta, sexy, cu simtul umorului. Tu esti in siguranta, dar eu unde sa ma ascund?" SAU "Am fost arestat pentru port ilegal de frumsete si trafic de inteligenta! Salveaza-ma!" SAU " Shh. Daca trece mama pe aici nu mai vazut! Capish?" love struck genu` asta de texte fac oamenii sa zambeasca pe strada.love struck

| ZaZZa a răspuns:

Asta mi se pare foarte tare:

F*ck Google!
Ask Me!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Don`t read this message, oh dude you`re so stupid laughing. sau caut ziua de maine sub pat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe siteul www.tshirtandpolo.ro gasesti o gramada de idei si grafice! :-)