| Alessia_5785 a întrebat:

Heii`! am cosuri pe fata dar sunt mici si sunt multe mai ales pe frunte.pentru cosurile mari am folosit lamaie si mi-a trecut dar astia mai mici nu trec... ce imi recomandati(ieftin) ca sa-mi treaca? Funda

1 răspuns:
| Ellaelena09 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema... Eu acum folosesc Retin-a si Diane 35( sunt anticonceptive care te ajuta sa scapi de acnee) Dar nu stiu daca sunt bune pentru tine! Sincer Nu stiu mergi la farmacie si intreaba ...sigur te vor ajuta cu o crema ceva happy! Funda?:*