| MrThalium a întrebat:

Heii am nevoie urgent de >ajutor:". Am de facut un power point despre cetatile si castelele din Romania si nu stiu cum sa il decorez cum sa asez in pag...Plz ideei rapid dau funda:*

Răspuns Câştigător
| andreea1998 a răspuns:

Pai trebuie sa iei poze putine dar care sa arate expresivitaea prezentari pozele sa le pui in colturile jos ale slaidurilor,iar textul vezi te incadrezi il faci mai mare mai mic in functie de ideea pe care o ai si pozele adauga si niste sunete, animati si ai terminat, ascultama ca am facut la power point de nu mai pot...