| IoanaPity a întrebat:

Heii!
As vrea niste provocari pentru ask puppy dog eyes

Cine imi poate da? big grin

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Nu sunt sigur ca o sa-ti placa asa mult dar prietenilor mei lea placut le-am aratat artico, ul pe net si acum cu toti avem multe idei winking

Descrie fiecare jucator printr-un cuvant. Spune primul cuvant care iti vine in minte cand te uiti la fiecare dintre ei.

Cine saruta cel mai bine dintre toate persoanele pe care le-ai sarutat?

Cand ai vomitat ultima oara? Ai vomitat vreodata in public?

Ai citit vreodata jurnalul sau e-mailul personal al cuiva? Le-ai spus? Au aflat vreodata?

Care e unul dintre cele mai mari secrete pe care le ai, pe care nu le-ai spune nimanui? Sopteste-le la ureche celor care stau langa tine (stanga, dreapta). Ei NU au voie sa mai spuna nimanui!

Ai furat vreodata ceva de la scoala sau de la serviciu? Ce? Si de ce l-ai furat?

Te-a inselat vreodata prietenul/prietena si cu toate ca stiai nu ai spus nimic?

Care e cel mai sexy film pe care l-ai vazut? Povesteste cea mai fierbinte scena din film.

Care a fost cel mai pasional moment pe care l-ai trait? Povesteste-l.

Daca ai putea sa transformi pe oricine intr-un ursulet de plus si sa-l iei cu tine in pat in fiecare noapte pe cine ai transforma? Si ce ai face cu ursuletul tau?

Ce iti displace cel mai mult la persoana din stanga ta?

Cine e cel mai prost imbracat din camera?

Dintre jucatori care crezi ca va avea cea mai frumoasa viata si de ce?

Daca ar trebui sa-l saruti pe X sau pe Y, pe cine ai alege? (X, Y – jucatori de sex opus).

Daca ar trebui sa lasi pe cineva sa te dezbrace complet, pe cine ai alege si de ce?

Te-ai casatori cu prietenul/preitena tau/ta?

Cand ai sarutat ultima oara pe cineva?

Pe o scara de la 1 la 10 – cat de frumos/frumoasa crezi ca esti?

Ai inselat vreodata pe cineva? Pe cine si de ce?

Provocari:

Coloreaza-ti toata palma stanga cu marker negru.

Mergi la un vecin si roaga-l sa te lase sa folosesti baia lui pentru ca a ta s-a stricat. Daca te refuza insista si spune ca trebuie neaparat sa mergi la baie.

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Multumesc frumos (Sarut manuta pentru fundita )

| IoanaPity explică (pentru Axys):

Cu placere :*

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Sa se filmeze in timp ce mananca o banana(daca ii pica unui baiat o sa fie penal rau), sa iti compuna o poezie, ca se filmeze cantand o manea...