| IoanaPity a întrebat:

Heii!
Cine imi poate da niste stari de pus pe facebook? puppy dog eyes

Dau funda! :**

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Hey! Poti pune orice stari vrei tu. In functie de cum te simti. Ai mai multe variante acolo.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Iti dau eu cateva statusuri, sper sa-ti placa pentru ele depinde de cum te simti tu happy
-Fii fata pe care toti o vor nu pe care toti o au.
-Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi.
-Poate acum nu ai chef nici să o bagi în seamă! dar dacă mâine dispare, ai să vezi ce mult înseamnă.
-Într-o lume mare cu prea puţine uşi deschise, sunt încă o puştoaică ce trăieşte prin vise!
-Prietenul fals e mai periculos decat un dusman.
-Oricine te poate face să zâmbeşti sau să plângi, dar e nevoie de cineva foarte special care îţi împrumută un zâmbet de-al lui când deja ai lacrimi în ochi.
-Cine este prieten cu toti nu este prietenul nimanui.
-
Nu contează în ce manieră ne-am împrietenit. Contează că suntem de nedespărțit!
-Cand tu ai o suparare numai eu stiu ce te doare, si atunci cand dai de greu langa tine sunt mereu.

Fundita puppy dog eyes? :*