| Pusheen a întrebat:

Heii! :* Imi puteti da cateva motto-uri pentru ask.fm?
Funda!

Răspuns Câştigător
| xtembix a răspuns:

Am aflat că trebuie’ să treci prin iad, s-ajungi să inţelegi paradisul. Asta imi place cel mai mult.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,putem.

| Curcubeuinalbsinegru a răspuns:

Hei! Uite cateva :
''Viata trebuie traita la maxim!''
''Nu lasa pe maine ce poti face azi!''
''Dupa furtuna, apare soarele(se refera la viata ...de exemplu atunci cand esti suparat e frtuna.dar supararea trece si vine fericirea adica soarele)''
Nu mai am idei, dar sper ca te'am ajutat! :* ai apropo..cum ai ask-ul? Eu il am http://link.ask.fm/......RWO2R-qQ,, :* imi poti pune o intrebare, iar dupa aceea iti voi pune si eu intrebari. Pa-pa! :*