| anonim_4396 a întrebat:

Heii,pe Yahoo Messenger! am sters niste conversatii de la Conversation History. Vreau sa le recapat,pot? Daca da,cum? S-au sters de tot, sau le pot gasi altundeva?

2 răspunsuri:
| sellingasses a răspuns:

Pai din moment ce le-ai sters nu le mai poti recupera :3 mie mi s-a intamplat sa mi se stearga singure laughing
Deci alta data, fi sigura daca vrei sa le stergi sau nu, pentru ca nu mai poti recupera happy

| AtateaConditii a răspuns:

Intri pe casuta de chat cu cel/cea cu care vrei sa vezi historyul conversatiei si apesi f3 dupa f4 si iar f4 daca vrei sa vezi mai mult.