| GuessMyName a întrebat:

Salut, dupa ce am sters arhiva Yahoo Messenger, din Contacts > Conversation History, nu din folderul unde este instalat Y! M, cea care trebuie decriptata... mai am vreo sansa sa o recuperez?
Adica dupa ce am sters ultimile convorbiri exista vreau programel ceva sa le pot revedea?
Multumesc frumos
Ofer fundita celui care o stie o metoda

1 răspuns:
| norisbv a răspuns:

Da exista...dar mai bine lasi balta este extrem de complicat si nu-ma un hacker foarte bun sau cei de la politie, SRI...deci daca nu este foarte important (dar repet foarte)n-are rost sa te acizi.un raspuns mai bun n-ai cum sa gasesti./funditatongue