| Girltpu a întrebat:

Am sters arhiva de la messenger, de la conversation history, chiar si cea de la mail unde scrie conversation, dar cand intru pe o persoana si am bifata view history tot pot sa dau view recent messages si imi apare ce am vorbit, dar numai ultima convorbire. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Girltpu explică:

Am bifat si debifat de n ori do not keep...

| Girltpu explică:

Am tot bifat si debifat "do not keep", degeaba.

| Trolli a răspuns:

1. Deschizi Yahoo Meesenger
2. Te duci sus la butonul unde scrie Messenger.
3. Preferences
4. Conversation History
5. Bifezi: Do not keep a history of my conversation.
6. Aplly, Ok.

| Ana2407 a răspuns:

Vezi daca iti mai apare ce a-i vorbit si sterge din nou tot iar apoi bifeaza sa nu ti se mai salveaza arhivele pentru ca ele vor aparea chiar daca le stergi.Am patit-o si eu.Bafta :*