| AddaXD a întrebat:

Vreau si eu niste melodii dragute [ nu ascult manele si muzica populara/clasica ]. Merci mult :* Funda + vot

4 răspunsuri:
| AddaXD explică:

Nu tuturor le place acelasi gen de muzica! Inteligenta nu se masoara in astfel de lucruri oricum si in plus si alte genuri de muzica sunt dragute. Ai impresia ca site-ul asta s-a facut pentru a lasa comentarii inutile? Daca altora nu le place ceea ce iti place si tie nu ar trebui sa ii judeci si apropo de asta... vad ca esti foarte ''modesta''...

| summer12 a răspuns:

Numai oamenii inteligenti asculta muzica clasica, asa ca stai linistita, nu risipea nimeni minunatie de muzica pe tine.

| summer12 a răspuns:

Site-ul asta e plin de comentarii inutile pentru ca multi pun intrebari inutile si stupide mai ales. Muzica clasica intr-adevar mareste inteligenta. N-am vorbit aiurea. De aia te compatimeam ca nu te atrage genul asta de muzica...

| pufulete_5719 a răspuns:

BUNA:*...eu iti spun niste cantareti misto, numai stau sa iti insirui toate melodiile pentru ca sunt foarte multebig grin
1.Chriss
2.Teasta
3.Adda
4.Vescan
5.Ligia
6.DaOne

Incearca sa asculti asa ceva:d.Eu sper sa-ti placabig grin

Funda?:X