| DeadSmile a întrebat:

Heiiaaa TPU! Cum pot sa fac credite pe imvu in afara de meetME? Dau funda ca de obiceei!

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Eu faceam cu conturi false.
Nu mai joc imvu de ceva timp, dar cred ca a ramas valabila chestia.
Faci id-uri false si dai refer an friend, apoi rogi un prieten sa intre pe id=ul respectiv si sa dea accept la invitatie.(cel mai bine ar fi un prieten care joaca si el imvu, asa va faceti reciproc).

Ii intra prietenlui intr-o pagina in care ii apare un avatar de creat pentru imvu, etc. Sa iasa din pagina care a aparut si sa mai intre o data, tine minte, sa iasa si sa intre din nou pentru ca altfel nu merge. happy Dupa ce a intrat iar in pagina care a aparut la mailul de pe id respectiv poate incepe sa creeze avatarul. Pune ce nume vrea, doar ca inainte de mail(unde cere mailul)sa puna 1234 sau orice cifre si abia apoi mailul. Dupa trebuei sa dea creare cont si sa intre pe cont normal.
Tu vei primi automat cerere de prietenie de la el si i-o vei accepta, apoi el intra pe imvu si iti da 5 chaturi repetate FARA sa iasa din vreunul, unul dupa altul. vei vedea ca dupa ce apare prietenul fals online iti va da 500, dupa primul chat inca 500 si dupa ultimul inca 500. happy

bafta!