| rudfy a întrebat:

Sunt fata, am 15 ani,vreau sa cunosc persoane noi(de preferat baieti). Sunteti interesati, lasati id aici. :*

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Bună, sunt băiat, am 21 de ani şi prefer să cunosc perfoane noi. De preferat fete. De preferat curve.
Licenţiat în violuri, bătăi cu sacul de nisip pe spate, umflat ochi şi rupt coaste.

| LolaLollita a răspuns:

De obicei baietii umbla dupa fete, nu invershappy dar nu te condamn. Ma inteleg mai bine cu baietii decat cu fetele.

Răspuns utilizator avertizat
| pacirisu a răspuns:

Musca.cosmin

| iLight a răspuns:

Muzic_killer