| maria93 a întrebat:

Hello:* am nevoie de ajutor:-s saptamana viitoare este majoratu iubitului meu. da-ti-mi niste idei: ce cadou sa-i fac? m-am gandit la un parfum (antonio banderas) dar cand l-am intrebat ce-si doreste mi-a spus ca vrea ceva simbolic, care sa nu se consumehee hee sa ii aduca aminte de mine si sa il aiba mereu. deci.pe langa parfum ar mai trebui ceva. nu vreau ceva personalizat pentru ca nu mai am timp. nici album cu poze pentru ca nu prea avem poze... ce as putea sa-i mai iau? ceva cam de 60-70 lei, avand in vedere ca parfumul costa 80-90 lei si as vreaca in total sa nu depasesc 150- 170 lei. multumesc anticipat:*:* ps: sunt din bacau, poate ati vazut voi ceva prin oras si sa-mi spuneti unde anumehappy

Răspuns Câştigător
| CrazyDiddiii a răspuns:

Iai ce crezi tu ca si-ar dorihappy ii poti lua un ceas si un parfum sau ce crezi tu ca ar purta si i-ar placea. funda :*