| ANNAx44 a întrebat:

Hello. Pai vreau si eu niste pareri thinking deci, vreau sa imi iau telefon thinking si nu stiu ce telefon laughing as vrea cu tastatura qwerty dar nici prea scump si sa se auda tare! thinking sau poate fara qwerty dar sa se auda tare. Un telefon mai nou asa, nu d-alea vechi tongue. Mersi. fundita!

Răspuns Câştigător
| Simon a răspuns:

Recomand Corby Text sau Nokia e71, le poti gasi la "baieti" cum se zice la preturi mai mici. Da un search pe okazii.ro (uite un exemplu http://www. okazii.ro/catalog/44028516/Nokia-e71-white-impecabil. html#galerie ) sau pe forum.computergames.ro, vei gasi multe si la preturi mai mici :D. Cauta sa fie pachet complet si cat se poate de nou/putin folosit. Toate bune!