| Viviannnnnna a întrebat:

Hello TPU!
am un nokia si nu mai stiu unde sa intru ca sa activez bluetooth-ul? happy

si din pcbatting eyelashes?
funda :X

1 răspuns:
| Liviu321 a răspuns:

Pai f simplu: intra in MERGI LA( adica pe butonul din stanga de sus la mine) dupa dai in jos pana iti apare ceva de genu: meniu bluetooth.intra acolo si unde scrie bluetooth, prima rubrica dai stanga/dreapta si activeaza'l. iesi si fa-ti traba.
din pc nu stiu cum dracu? adica ai la pc bluetooth? sau tiai cumparat un stick bluet? ce ti'am spus e valabil pentru Nokia 6303 si 6300 da nu iti mere e vn ta ca nu ai specificat ce tel Nokia : dai funditatongue?big grin