| Gallacti a întrebat:

Hello TPU.
Cum pot să fac mai mulți followers pe insta? Este o aplicație sau ceva care funcționează?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Privind aplicatia... desigur ca este happy
Insa nu este si sigura din punct de vedere al sigurantei. La fel ca si pe Facebook, sunt aplicatii si siteuri "fara virusi" care pot sa faca asta, insa de unde crezi ca provin acele likeuri si followers? De la conturi reale, ale altor persoane care probabil folosesc acele mijloace. Asa ca sa nu te miri daca incerci sa faci asta si o sa te trezesti cu cereri si mesaje de la toti indienii si arabii din alte tari sau ca tu urmaresti o persoana nedorita.

| Andreeush a răspuns:

Dă follow la alte persoane în speranța că acestea te vor urmări și ei.