| anonim_4396 a întrebat:

Help me pls!(Am mai pus intrebare)
Stie cineva daca pe ourworld sunt coduri bonus in afara de cele care apar in fiecare luni? Un site ceva va rog mult!

10 răspunsuri:
| mariaaa a răspuns:

pai fi atenta ca sa iti dea 10 Flow scrii: test-mode 42. dupa ce scrii aia dai enter si dupa aia mai scrii repede : cryptobiologist... si ca sa iti dea 10 Gems scrie: 1ac1-bca3-adc7-a0ec. sper ca ti-am fost de ajutor...si eu sunt o jucatoare de our world

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sunt siteul este last cookie ourworld scrie asa po google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, da chiar sunt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da da numa unu da ce nume ai la ce lvl esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna la ow ma cheama XxXBonyXxX

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aloo uite www.ourworld.com :p poate te ajuta la minte :))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In fiecare luna...cum ne este norocul...vine codul lunar de 10 gems si se mai poate sa vina un cod extra (un bonus) daca vrei sa afli odurile extra intra pe last cookie papaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

56FC-5190-AAA6-618E