| aniiledha a întrebat:

Help me plzsadsad nu pot sa intru un BB ( barn buddy ) adica mi se incarca si cand dau click sa intru in joc nu merge, nu intra in joc nu se incarca pagina nimicsadsad ce poate aveasad?

funditahappy

Răspuns Câştigător
| MariaMonica a răspuns:

Nici mie nu-mi mergetongue Dar am descoperit ceva -> Deci big grin Dupa ce dai tu clic pe Barn Buddy, vezi ca in partea dreapta mai sus scrie Invita un prieten sau cam asa ceva; e intr-un dreptunghi portocaliu.Eh,dai clic acolo si selectezi si tu pe cineva...la intamplare, apoi trimiti invitatia si o sa iti intre jocul automat big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge asa la mine cum ziciuh maria monicasad nu stiu dc dar nu merge asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu merge /de azi de dimi incerc si nu pot sa intru. offf