| Kidd a întrebat:

Help! Nu mai am idei pentru` postari pe blog straight face Ceva idei:-s? funditSa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie-ti gandurile.Idei nu am cum sa-ti dau, nu am de unde sa stiu ce gandesti.Pana si din chestia asta cu lipsa inspiratiei poti face o postare.Mereu vei gasi ceva de scris, atat timp cand vei avea curajul sa-ti transpui acele ganduri undeva, nu neaparat pe un blog.
O seara frumoasa! Spor la scris happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati pe www.adidume.ro daca va plictisiti:*:*:*foarte frumos site:X:X