| AL_ID_2000 a întrebat:

Hey. Am dat vineri o comanda pe Libris si acum e luni si nu a venit. E ora 4 seara deja. Am sanse sa vina azi?

Răspuns Câştigător
| Solix a răspuns:

Cred ca o sa iti vina cel mai probabil maine sau cel tarziu poimaine, uneori mai sunt intarzieri la curieri.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc! O comanda facut vineri, in ultima zi de lucru a saptamanii, poate fii procesata abia luni si cel mai devreme poate sosii marti ori miercuri.

| gabicoo a răspuns:

Daca vine prin curier : Nu!
De regula firma de curierat trimite un SMS dimineata pe la ora 8:30 prin care te anunta intervalul orar in care poate veni curierul.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Dureaza pana ti se ia comanda, sambata si duminica nu se lucreaza. Poate abia azi ti-au luat comanda sa o dea la livrator iar in functie de unde stai poate ajunge ori maine ori poimaine. Maxim 3 zile poate dura.

| Laur195 a răspuns:

O comanda prin curier vine de obicei in 3-5 zile lucratoare, iar daca tu ai dat comanda vineri e normal ca sambata si duminica sa nu fi venit, sunt zile libere...Maine sau poimaine o sa vina mai mult ca sigur, oricum o sa primesti un sms in care o sa fii anuntat ca produsele tale vor fi livrate in decursul acelei zile

Răspuns utilizator avertizat