| anonim_4396 a întrebat:

Hey! am de facut o compunere pentru clubul IMPACT este un club care ne infata chesti noii si se ocupa cu chesti funyy.si trebuie sa fac o compunere si nu stiu ce sa scriu in ea trebuie sa spun de ce imi place impact si chesti de genu acesta pentru a merge intr-o tabara viata se numeste. ceva ideibatting eyelashes pls

1 răspuns:
| zepssy a răspuns:

Mda, si noi de unde am sti de ce iti place tie "clubul IMPACT" cand nici macar nu ai specificat ce faci la club?
"Chestii noi si funyy(care e funny de fapt)" e prea general. Fii mai specific