| Ellie325 a întrebat:

Hey! Am nevoie de un sfat...
Vreau sa imi fac un blog, dar nu stiu despre ce...
carti, frumusete, gastronomie, muzica, etc...

FUNDA

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

E blog, cum puta poneiului sa fie ca TPU, nu-i site...
Carti sau muzica.La carti poti sa recomanzi carti citite de tine,poti sa faci butoane pentru blog cu categorii (SF/Thriller/Actiune/Politiste etc.),sa iti spui parerea despre anumite carti,sa zici daca sug sau daca merita citite.thinking
Sau la muzica, sa pui melodii de toate genurile posibile, pentru toate gusturile.thinking Cateva idei de la care sa pornesti.

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Cărţi sau muzică.
Sănătate şi frumuseţe
Sau poţi face unul cam ca TPU

Numai bine!

| Andrutzikka a răspuns:

Pai, daca vrei ca blog-ul tau sa fie urmarit de multe persoane,tebuie sa iti alegi din: carti,frumusete,gastronomie sau muzica. Trebuie sa-ti alegi un subiect pentru blog, dar sa te gandesti la ce te pricepi tu mai bine din carti, frumusete, gastronomie sau muzica. happy Sper ca te-am putut ajuta!

| Andreutza016 a răspuns:

Pai poti sa scrii despre prieteni, despre tine, despre sporturi. Funda?happy