| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am programul acela "Audacity" şi nu ştiu cum sa îl folosesc pentru a decupa o melodie... mă poate ajuta cineva spunându-mi cum să îl folosesc?

1 răspuns:
| Mann02 a răspuns:

Selectezi cu mouse-ul partea ce vrei sa o decupezi, te duci la meniul edit si dai cut... pe urma dai click in afara bandei unde este piesa si dai din nou in meniul edit si dai paste... sau ceva de genul, nu mai stiu sigur ca nu am mai lucrat de ceva vreme cu el