| Abby0127 a întrebat:

Hey! Care sunt...
1. care a fost cea mai penibila haina cu care te-ai dus vreodata la scoala?
2. care este cea mai gretoasa mancare pe care ai mancat-o cu... potfa?;
3. care a fost cea mai ciudata discutie pe care ai avut-o cu cineva?
4. Ai o intrebare pentru mine? Daca da, care?

2 răspunsuri:
| Biiskrem a răspuns:

1) O pelerină mare de babă - a fost un fel de concurs, joc, draci, laci...
2) Salată de fructe de mare. Bineînțeles c-am dat-o afară.
3) O discuție fără rost, purtată cu o persoană fără minte.
4) Care-i starea ta sufletească actuală?

| oprescudorin11 a răspuns:

1. Cand eram student, m-am dus, ca sa atrag atentia, cu o haina, cea mai ponosita si rupta, cu cravata pusa peste gulerul de la haina, pantaloni jegosi si rupti, pe cap cu o peruca de femeie, carliontata, a mamei mele, pana dupa umeri.
2. Am mancat cu pofta in Anglia o mancare pe care o credeam 'ficatei ' de pasare ' si de fapt erau melci imputiti.Am varsat imediat, desi eram la masa cu un suedez, un francez si un neamt, care mancau cu placere, si aia s-au mirat de mine! Imi erau prieteni.
3.Am vorbit cu un cersetor despre Kant.
4.Am o singura intrebare sau rugaminte : sa-mi raspunzi la aceleasi intrebari, formulate de tine, pe care o consider doar una.Asta ca vrei sa te intreb o singura intrebare, incerc sa 'te fur la numar de intrebari'.