| Irinush_8332 a întrebat:

Hey cine joca vanatoarea de vampiri? am colectionat toate insignele si am 9 dubluri, cine doreste insigne?

9 răspunsuri:
| SalutTpu a răspuns:

Daca ai oglinda...

| dragoslm a răspuns:

Daca ai soare...

| Lorє๔คnค a răspuns:

Eu, te rog! Am nevoie de tulpina de trandafir, oglinda, si puterea vrajitorului.

id-ul meu este:

lori_sparkle

| GNX69 a răspuns:

Am nevoie de tulpina de trandafir. am 14 insigne, dubluri, ma gasiti la idu gyany_george, sau imi dati mesaj privat. dar mai bine ma gasiti la idwinking

| TJohannaB a răspuns:

Plzz, usturoi

| RyuuZaKi a răspuns:

Plz da-mi si mie o tulpina de trandafir am amre nevoie uite id:sassuke_uchiha22@yahoo.com

| ellelavine a răspuns:

Hey, am nevoia de Tăruş","Scut","Soare","Puterea vrăjitorului:d

Id:ellenacd@yahoo.com

| DeDe_2431 a răspuns:

Eu am nevoie de scut, tulpina si tarus, daca ai...

| Blexy22 a răspuns:

Buna!
Ai putea sa imi dai si mie scutul sau oglinda?
Te rog frumos daca mai ai poti sa imi dai macar una plz te rog.
Trimitemi un mesaj pe TPU pls pls